سامانه تیکتینگ

یک سیستم تیکتینگ پیشرفته دارای امکاناتی است که موجب اتوماسیون بسیاری از امور تکراری و روزمره رسیدگی به درخواست ها می شود و در نتیجه آن زمان کارشناسان پشتیبانی آزاد شده و تمرکز اصلی آنها معطوف به ارائه بهترین و سریعترین راه حل به درخواست های پشتیبانی مشتریان می گردد. پس افرانت نیز برای پشتیبانی مفید و موثر از مشتریان خود از سیستم تیکتینگ طراحی شده توسط داده پرداز استفاده می نماید و با کمک آن با پاسخگویی سریع متمرکز، در جهت بهبود تجربه مشتریان از برند به سمت موفقیت روز افزون حرکت می کنند.

فروشگاه

نوع خدمات شرکت افرانت می‌تواند به تنهایی دلیل کافی برای راه‌اندازی یک فروشگاه حرفه ایی و شروع فروش اینترنتی باشد. زیرا که بدون داشتن فروشگاه اینترنتی حرفه ایی مشتریان این شرکت نمی‌توانند خرید داشته باشند. پس داده‌پرداز با طراحی و تولید فروشگاه اینترنتی متناسب با نیاز این شرکت، برای این چالش بهترین راه حل را ایجاد نموده که به پرتال مرکزی متصل شده است. همچنین تفاوت قابل توجهی که فروشگاه اینترنتی داده‌پرداز نسبت به سایر فروشگاه‌ها دارد، توسعه پذیری و معماری زیرساخت بهینه برای پشتیبانی از تعداد بالای کاربران به صورت همزمان می‌باشد.

سامانه سهام داران

شرکت افرانت در سال 1376 با هدف توسعه اینترنت و تجارت الکترونیک در کشور تاسیس گردیده و در سال 1390 وارد فرابورس شده است. فعالیت اصلی این شرکت سهامی عام ارائه خدمات پهنای باند پرسرعت اختصاصی، خدمات دیتا سنتر، تجارت الکترونیکی و تلفن بین الملل می‌باشد. این شرکت برای روشن تر شدن عملکرد خود و ارائه گزارش های با اهمیت به سهام داران به فکر یک سامانه متصل به وب سایت خود بود که شرکت داده پرداز پویای شریف با ارائه راهکار تحت وب به نام سامانه سهام داران، این دغدغه را کاملا مرتفع نمود. در این سامانه تمامی اطلاعات لازم به راحتی در اختیار سهام داران قرار داده می شود.

سیستم مدیریت مشتریان (CRM)

کسب‌وکار‌های مختلف برای افزایش بهره‌وری نیاز دارند تا با پیروی از روش‌های جدید در بخش فروش، تأثیرگذاری و ارتباط خود با مشتریان را بهبود ببخشند. سی آر ام (CRM) یا مدیریت ارتباط با مشتری طراحی و پیاده سازی شده برای افرانت در داده پرداز شریف، تعاملات بین شرکت با مشتریان را به‌منظور بهبود ارتباط با آن‌ها و افزایش بهره وری ایجاد می نماید. باید توجه داشت که اصولا زمانی‌که در ارتباط با CRM صحبت می‌شود، منظور‌ ابزاری است که امکاناتی از قبیل مدیریت اطلاعات اشخاص و تعیین سطح دسترسی ها، رضایت مشتری و بسیاری امکانات دیگر را دارد که در سی ار ام پیاده سازی شده داده پرداز تمام این موارد ایجاد شده است.

برای موفقیت اقدام کنید

اگر مأموریت دارید تا تأثیر بگذارید، ما مفتخریم به شما کمک کنیم و درباره فرآیند پیاده‌سازی یک پروژه اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.