طراحی و پیاده سازی پلتفرم های نرم افزاری مبتنی بر بلاکچین

طراحی و پیاده سازی پلتفرم های نرم افزاری مبتنی بر بلاکچین

طراحی و پیاده سازی پلتفرم های نرم افزاری مبتنی بر بلاکچین

به عنوان شرکتی پیشرو در حوزه تکنولوژی بلاکچین توانستیم به چگونگی استفاده از این تکنولوژی در صنایع مختلف دست یابیم. با ارائه سرویس اختصاصی قراردادهای هوشمند سعی داریم تا با حذف واسط، به تراکنشها سرعت بخشیده و از بروز خطاهای انسانی جلوگیری نماییم.

توسعه قرارداد‌های ‌هوشمند

پایه و اساس هر تبادلی، امنیت و اعتمادسازی است. به همین منظور بلاکچین مدت هاست ظهور کرده تا با سرعت و امنیت بالا و ویژگی های منحصر به فردی که دارد، در خدمت جامعه مدرن امروزی باشد. با پیدایش تکنولوژی بلاکچین، شبکه های غیرمتمرکز جهانی ایجاد شدند که در حال بهره برداری و ایجاد ارزش افزوده در سرمایه گذاری های هدفمند و کلان هستند.

پیاده سازی پلتفرم های نرم افزاری مبتنی بر بلاکجین از جمله راه هایی میباشد که امکان بهره بردن از مزایای تکنولوژی بلاکچین را برای سازمانها فراهم می آورد. از مهمترین مزایای آن برای سازمان ها کاهش هزینه ها، امکان بررسی تاریخچه اطلاعات و ارتقای سطح امنیت میباشد که میتواند برخی از چالشهای موجود در سازمان ها را بهبود بخشد. از این رو سرویس طراحی و پیاده سازی پلتفرم های مبتنی بر بلاکچین داده پرداز قصد دارد یک راهکار پیشرفته و جامع برای توسعه هدفمند کسب و کارها را به سازمانها به ارائه دهد.

بلاکچین با ارائه بستری امن، سرعت را در انجام تراکنش ها بهبود داده و با حذف واسط ها، هزینه نهایی را به طرز قابل توجهی کاهش می‌دهد.

چرا بلاکچین؟

غیرقابل تغییر بودن
بالابردن امنیت
اجماع
سرعت بالا
کاهش هزینه ها

پایه و اساس هر تبادلی، امنیت و اعتمادسازی است. بلاکچین مدت‌‌هاست که ظهور کرده تا شما بتوانید با توجه به نیازتان به ثبت اطلاعات با خیالی آسوده بپردازید.

موارد استفاده از بلاکچین

360
توکن کردن دارایی‌ها
360
ردیابی محصولات
360
صرافی‌های رمزارز
360
جذب سرمایه
360
شناخت مشتری
360
توسعه‌ی قراردادهای هوشمند

خدمات بر بستر بلاکچین در داده‌پرداز

360
صرافی‌های رمزارز
360
توسعه‌ی قراردادهای هوشمند

داده‌پرداز با تخصصی که در زمینه توسعه بلاکچین دارد، برای پیشرفت سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ راهکارهای منحصر به فردی ارائه می دهد.

مراحل توسعه قراردادهای هوشمند

1
جمع‌آوری و تحلیل نیازمندی‌ها
در این مرحله ابتدا به کاربردن تکنولوژی بلاکچین در پروژه امکان سنجی خواهد شد، سپس نیازمندی‌ها جمع آوری شده و ساختار کلی آن‌ها طراحی می‌شود
2
پیاده‌سازی
در این مرحله یک الگوی اولیه از توابع و ساختار قراردادهای هوشمند متناسب با نیازمندی‌ها طراحی شده و پس از آن پیاده‌سازی می‌شوند، همچنین اگر تفاوتی در منطق اولیه بلاکچین و نیازمندی‌ها وجود داشته باشد اصلاح می‌شوند
3
تست
در این مرحله قراردادهای هوشمند پیاده‌سازی شده اشکال زدایی می‌شوند و پس از اشکال زدایی، اگر قراردادها نیازمند اصلاحاتی باشند باید به مرحله دوم برگردانده شوند
block-right
4
استقرار قراردادها در شبکه‌ تست
این مرحله بسیار مهم می‌باشد، در این مرحله قرارداد هوشمند در یک شبکه تست قرارداده شده و اشکال زدایی نهایی آن انجام می‌شود
5
قرارگیری در شبکه اصلی
در این مرحله نسخه نهایی قرارداد در شبکه اصلی قرارگرفته و به مشتری تحویل داده می‌شود
block-left

مهمترین رویکرد داده‌پرداز در توسعه سیستم‌ها بر بستر بلاکچین، بهبود کارآیی و کاهش هزینه‌های پیاده‌سازی و نگهداری در سازمان‌ها به ویژه شرکت‌های بزرگ است.

دلیل انتخاب تیم توسعه بلاکچین داده‌پرداز

رویکرد 360 درجه
در دنیای چالش‌آور تجارت الکترونیک که دائما در حال تغییر است، بیشترین بها را به رفع دغدغه‌های مشتریان می دهیم.
مشتری مداری
مشتریان ما، سازمان ها و افرادی با قابلیت‌های متفاوت از گروه شرکت‌ها، موسسات و سازمان‌های بزرگ هستند.
360
experience
customer
path
تیم متخصص و باتجربه
کارشناسان ما، متعهد، فعال و دارای مدارک و رتبه های عالیه و تخصصی از مراکز و دانشگاه های سرشناس کشور می باشند.
انجام صفر تا صد پروژه
بواسطۀ رعایت چند شاخص مهم و کاربردی، گام به گام با مشتریان در تعامل خواهیم بود.

موردهای کاربردی قرارداد هوشمند

سازمان‌ها به ویژه نهادهای تجاری، بنگاه‌های مالی، بانکداری‌ها، املاک، هتل‌ها، بیمه‌ها، دفاتر حقوقی و ... همواره و پیوسته به دنبال افزایش و حفظ امنیت اطلاعات خود هستند. از آنجا که بیشتر سازمان‌ها درک و استفاده از قدرت کامل بلاکچین و DLT ها را برای به دست آوردن نتایج ملموس در تجارت دشوار می‌دانند، تیم توسعه تخصصی بلاکچین داده‌پرداز معتقد است که فناوری‌های غیرمتمرکز DLT (دفترکل توزیع شده)، توانایی معرفی سطح جدیدی از شفافیت و کارایی را در کسب‌وکارها دارند.

360
لجستیک و زنجیره‌ی تامین
استفاده از قراردادهای هوشمند در این حوزه می‌تواند شفافیت را به میزان چشمگیری افزایش دهد. همچنین از دیگر ویژگی‌هایی که استفاده از بلاکچین و سرویس قراردادهای هوشمند در این حوزه می‌تواند نتیجه دهد، امکان ردیابی محصولات و جلوگیری از نقل و انتقال کالاهای تقلبی می‌باشد.
360
حوزه سلامت
به‌کارگیری قراردادهای هوشمند در این حوزه ضمن بالا بردن امنیت و دسترس پذیری، امکان خودکارسازی فرآیندها را نیز فراهم می‌کند.
360
حوزه بانکی
یکی از حوزه‌هایی که قراردادهای هوشمند به خوبی می‌توانند در آن‌ها مورد استفاده قرار بگیرند حوزه‌ی بانکی و صنعت پرداخت می‌باشد. قراردادهای هوشمند می‌توانند امنیت را بالا برده و با شفاف‌سازی فرآيندهای پرداخت، مخارج را نیز کاهش می‌دهند.
360
حوزه بیمه
به طور معمول اجرای فرآیندها در صنعت بیمه برای کاربران و مسئولان اجرایی امری زمان بر و هزینه بر می‌باشد. استفاده از قراردادهای هوشمند می‌تواند هزینه‌ها را کاهش داده و همچنین سرعت را نیز بالا ببرد.

سوالات متداول

تکنولوژی های استفاده شده

ما به مشتریان خود در صنایع مختلف کمک می کنیم تا به سرعت در تغییرات فناوری حرکت کرده و سازمان خود را بهترین شکل هدایت کنند.

Hyperledger

Hyperledger

Polygon Matic

Polygon Matic

Solidity

Solidity

Ethereum

Ethereum

مشتریان بالقوه داده‌پرداز

360
سازمان‌ها
360
استارتاپ‌ها
360
بنگاه‌های کوچک و متوسط

برای موفقیت اقدام کنید

اگر مأموریت دارید تا تأثیر بگذارید، ما مفتخریم به شما کمک کنیم و درباره فرآیند پیاده‌سازی یک پروژه اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.