پیاده‌سازی گرافیک صفحات نت‌بانک کارآفرین در محل

هدف از طراحی گرافیک یک درگاه یا وب سایت، ثبت جلوه ای زیبا و ماندگار از یک تجارت در ذهن مخاطب است؛ ترسیم یک وبسایت باید بگونه ای باشد که اگر کاربری بدون ذهنیت قبلی از فعالیت مربوطه در دنیای واقعی و برای اولین بار از طریق وب سایت با آن برند آشنا شد، با تصویری ایده آل از کسب و کار و نحوه ارائه آن مواجه شود. مواردی که در تجربه کاربری بهتر یک وب سایت اهمیت دارند نمای ظاهری ، ریسپانسیو بودن و طراحی UX مناسب است. بانک کارآفرین به منظور ارائه خدمات مالی بهینه به کاربران خود، طراحی و پیاده سازی UI و UX نت بانک کارآفرین را به شرکت داده پرداز ارجاع نمود. تکنولوژی به کار گرفته شده در طراحی نت بانک به گونه ای است که در تمامی نسخه های مرورگرهای مرسوم به درستی و ریسپانسیو نمایش داده شود. صفحات نت بانک با استراتژی راهنمایی کاربر به بخشی که مورد نیاز اوست در سریع ترین زمان ممکن طراحی شده اند. استفاده از نمایه های مصور، نمودارهای گرافیکی، دسترسی سریع به تقویم، نمایش آخرین ورود به نت بانک، دسترسی سریع به فرم های اداری بانکی و ... از جمله ویژگی های نت بانک کارآفرین می باشد.

پشتیبانی و نگهداری یکساله نت‌بانک کارآفرین

موسسات مالی که به دنبال تداوم کیفیت سیستم های نرم افزاری خود هستند، ضرورت پشتیبانی از نرم افزار و سیستم های وابسته به آن را به خوبی می دانند. این نیاز مهم را مهندسین فناوری اطلاعات و متخصصین دوآپس در مشتریان درک نموده تا پشتیبانی و نگهداری سیستم ها به موقع و اصولی انجام شود. داده پرداز به موازات طراحی سامانه نت بانک کارآفرین، خدمات پشتیبانی و نگهداری نیز با SLA مشخص ارائه نموده است؛ در طی فرایند توسعه و پشتیبانی زیرساخت نرم افزاری به این بانک کمک کردیم تا پروسۀ تحویل، استقرار، توسعه، امنیت و نگهداری همۀ سیستم ها را با معماری خدمات میکروسرویس بدست آورند و در نتیجه اهداف تجاری ایشان طی این فرایند محقق گردد.

برای موفقیت اقدام کنید

اگر مأموریت دارید تا تأثیر بگذارید، ما مفتخریم به شما کمک کنیم و درباره فرآیند پیاده‌سازی یک پروژه اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.