طراحی و پیاده سازی پرتال اطلاع رسانی نیکو

پرتال اطلاع رسانی Neico درگاهی است واحد برای دسترسی به اطلاعات، خدمات و محصولات نماينده انحصاري ناسیونال ايران با امکانات پیشرفته و فناوری های جدید. یکی از امکانات کاربردی این پرتال، سیستم مدیریت محتوا با انعطاف پذیری بسیار بالا و پیکربندی چند لایه است که امکان توسعه و مدیریت بخشهای مختلف را بصورتی پیشرفته و قابل انطباق با نیازهای این برند فراهم آورده است. همچنین کلیه امکانات و ویژگیهای پرتال اختصاصی سازی بوده و می توان نوع معرفی و عرضه اطلاعات و استراتژی های محتوایی را کاملا متناسب با نیاز این برند سفارشی سازی نمود. پرتال به صورت ریسپانسیو طراحی شده و مجهز به معماری بانک اطلاعاتی یکپارچه ای است که مهمترین ویژگی آن، سهولت دسترسی به اطلاعات به لحاظ دسته بندی های متناسب مطالب می باشد. بخش ها و امکانات عمومی این پرتال عبارتند از: مدیریت محتوای صفحات وب،عضویت در پرتال، امکان تعریف انواع گروه های کاربری و نقش های مدیریتی، امکان مدیریت محصولات با تعیین دسته بندی و زیردسته بندی های متنوع تا 3سطح، مدیریت اخبار و مقالات، پمدیریت پرسش و پاسخ، مدیریت فرصت های شغلی، مدیریت تامین ملزومات و قطعات،جستجوی پیشرفته.

طراحی و پیاده سازی پرتال فروشگاهی نیکو

شرکت ایران ناسیونال بعنوان نماینده انحصاری فروش لوازم خانگی پاناسونیک و ناسیونال اصل، با ایجاد پرتال فروشگاهی خود این هدف را دنبال نموده که مشتریان به‌آسانی به محصول موردنظر خود دسترسی داشته باشند تا رضایتمندی ایشان همواره تامین شود. در مسیر نیل به هدف این برند محبوب با ایشان همراه شدیم و سامانه فروش محصولات پاناسونیک را بر بستر فروشگاه آنلاین داده پرداز راه اندازی نمودیم. ویژگی خاصی که این سامانه داراست، سیستم دسته بندی کالاها و محصولات آن است که با پیچیدگی و ظرافت خاصی طراحی شده است. کاربران از طریق فروشگاه اینترنتی نیکو می توانند تمامی گروه محصولات پاناسونیک و ناسیونال اصل را به ساده ترین شکل ممکن سفارش دهند.

طراحی و پیاده‌سازی پرتال فروشگاهی تولیپس

شرکت ایران ناسیونال بعنوان نماینده انحصاری فروش لوازم خانگی تولیپس در ایران، با ایجاد پرتال فروشگاهی خود این هدف را دنبال نموده که مشتریان به‌آسانی به محصول موردنظر خود دسترسی داشته باشند تا رضایتمندی ایشان همواره تامین شود. در مسیر نیل به هدف این برند محبوب با ایشان همراه شدیم و سامانه فروش محصولات برند تولیپس را بر بستر فروشگاه آنلاین داده پرداز راه اندازی نمودیم. ویژگی خاصی که این سامانه داراست، سیستم دسته بندی کالاها و محصولات آن است که با پیچیدگی و ظرافت خاصی طراحی شده است. کاربران از طریق فروشگاه اینترنتی تولیپس می توانند با فیلتر پیشرفته ای که بخش محصولات دارد، سفارش خود را به شیوه ای ساده و لذتبخش انجام دهند.

برای موفقیت اقدام کنید

اگر مأموریت دارید تا تأثیر بگذارید، ما مفتخریم به شما کمک کنیم و درباره فرآیند پیاده‌سازی یک پروژه اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.