طراحی و پیاده‌سازی نسخه اندروید اپلیکیشن ستاره اول

نظر به استقبال کاربران ازاپلیکیشن‌های پرداخت، شرکت ستاره اول جهت تسهیل نمودنِ عملیات خرید شارژ کلیه اپراتورها، خرید شارژ فوق‌العاده، جوانان و بانوان ، شارژ اضطراری، خرید بسته اینترنتی کلیه اپراتورها، پرداخت قبض تلفن همراه، استعلام مانده بسته و خرید سیم‌کارت با امکان تحویل درب منزل برای مشترکین خود، طراحی و ساخت نسخه Android – ورژن4.2+ - اپلیکیشن ستاره اول را به داده پرداز واگذار نمود. این اپ شامل بخش اصلی خدمات پرداخت همراه است که به دو زبان فارسی و انگلیسی و بر بستر اپلیکیشن موبایل داده پرداز طراحی و پیاده سازی شده است. عموم کاربرانی که دستگاه‌های Smart Phone دارند می توانند از خدمات این اپلیکیشن بهره مند گردند. به کمک این اپ کاربران می‌توانند برای خریدهای خود راه‌های پرداخت راحت‌تر و سریع‌تر را تجربه کنند. از امکانات و ویژگی های این اپلیکیشن می توان به این موارد اشاره نمود: طراحی زیبا،ساده و کاربرپسند، ثبت نام آسان، دسترسی سریع به خدمات اپ، پشتیبانی از درگاه پرداخت مستقیم ( IPG )، قابلیت مشاهده سابقه تراکنش‌ها، ثبت کارت به تعداد نامحدود، پرداخت قبوض ، فراخوانی اطلاعات از وب سرویس. کاربر با هر بار ورود به اپ، این اطلاعات را مشاهده خواهد کرد: موجودی کیف پول،مانده بسته اینترنت، مبلغ میان دوره (برای کاربر دائمی)

طراحی و پیاده‌سازی نسخه IOS اپلیکیشن ستاره اول

نظر به استقبال کاربران ازاپلیکیشن‌های پرداخت، شرکت ستاره اول جهت تسهیل نمودنِ عملیات خرید شارژ کلیه اپراتورها، خرید شارژ فوق‌العاده، جوانان و بانوان ، شارژ اضطراری، خرید بسته اینترنتی کلیه اپراتورها، پرداخت قبض تلفن همراه، استعلام مانده بسته و خرید سیم‌کارت با امکان تحویل درب منزل برای مشترکین خود، طراحی و ساخت نسخه IOS – ورژن9+ - اپلیکیشن ستاره اول را به داده پرداز واگذار نمود. این اپ شامل بخش اصلی خدمات پرداخت همراه است که به دو زبان فارسی و انگلیسی و بر بستر اپلیکیشن موبایل داده پرداز طراحی و پیاده سازی شده است. عموم کاربرانی که دستگاه‌های Smart Phone دارند می توانند از خدمات این اپلیکیشن بهره مند گردند. به کمک این اپ کاربران می‌توانند برای خریدهای خود راه‌های پرداخت راحت‌تر و سریع‌تر را تجربه کنند. از امکانات و ویژگی های این اپلیکیشن می توان به این موارد اشاره نمود: طراحی زیبا،ساده و کاربرپسند، ثبت نام آسان، دسترسی سریع به خدمات اپ، پشتیبانی از درگاه پرداخت مستقیم ( IPG )، قابلیت مشاهده سابقه تراکنش‌ها، ثبت کارت به تعداد نامحدود، پرداخت قبوض ، فراخوانی اطلاعات از وب سرویس. کاربر با هر بار ورود به اپ، این اطلاعات را مشاهده خواهد کرد: موجودی کیف پول،مانده بسته اینترنت، مبلغ میان دوره (برای کاربر دائمی)

توسعه امکانات اپلیکیشن ستاره اول

یک پروژه نرم افزاری زمانی با موفقیت انجام می شود که کلیه نیازهای پروژه (چه در حال و چه آینده) در آن دیده شده و قبل از اقدام به اجرا و بهره برداری و بعد از پیاده سازی کلیه نیازها ، توسعه نرم افزارامکان پذیرباشد ؛ همچنین کلیه موارد می بایست ابتدا تجزیه و تحلیل شده ، سپس مناسب ترین شیوه در طراحی و برنامه نویسی آن اجرا گردد . از طرفی در راستای رعایت حقوق مشتری، تضمین ارائه خدمات سرویسهای پشتیبانی،توسعه و تضمین کیفیت، پس از استقرار نرم افزار صورت گیرد. پلتفرم "اپلیکیشن موبایل داده پرداز" به منظور کارایی موثر و ارائه بهتر سرویس ها و خدماتی که نیازهای متنوعِ کاربران را پوشش بدهد، همواره زیرساخت مناسبی برای توسعه داشته؛ به روزرسانی استانداردهای طراحی و برنامه نویسی اپ موبایل از تجربه کاربری ( UX ) گرفته تا الزامات فنی زیرساخت و سرور، شرح کلی خدمات توسعه نرم افزار در داده پرداز می باشد. اولین و مهمترین گام در فرایند توسعه انواع نرم افزارها درداده پرداز، تحلیل و طراحی دقیق و مبتنی بر بررسی نیازهای مشتری می باشد. با بررسی نیازمندی های اپلیکیشن پرداخت ستاره اول، بخش ها و امکانات آن به تدریج توسعه داده شده است. از جمله مواردی که در توسعه این اپ به کار برده شده عبارتند از: پیاده سازی خرید شارژ و بسته اینترنت ایرانسل و رایتل، تغییر UI اپ متناسب با نیاز روز، اضافه شدن قابلیت پخش ویدئو در اپلیکیشن، اضافه شدن بخش نیکوکاری در اپلیکیشن

پشتیبانی و نگهداری اپلیکیشن ستاره اول

سازمان هایی که به دنبال تداوم کیفیت سیستم های نرم افزاری خود هستند، ضرورت پشتیبانی از نرم افزار و سیستم های وابسته به آن را به خوبی می دانند. این نیاز مهم را مهندسین فناوری اطلاعات و متخصصین دوآپس در مشتریان درک نموده تا پشتیبانی و نگهداری سیستم ها به موقع و اصولی انجام شود. داده پرداز به موازات طراحی اپلیکیشن های ستاره اول، خدمات پشتیبانی و نگهداری نیز با SLA مشخص ارائه نموده است؛ در طی فرایند توسعه و پشتیبانی زیرساخت نرم افزاری به این سرویس دهنده کمک کردیم تا پروسۀ تحویل، استقرار، توسعه، امنیت و نگهداری همۀ سیستم ها را با معماری خدمات میکروسرویس بدست آورند و در نتیجه اهداف تجاری این شرکت طی این فرایند محقق گردد.

برای موفقیت اقدام کنید

اگر مأموریت دارید تا تأثیر بگذارید، ما مفتخریم به شما کمک کنیم و درباره فرآیند پیاده‌سازی یک پروژه اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.