طراحی و توسعه وب‌سایت اطلاع رسانی بدرتک الکتریک

وب سایت اطلاع رسانی بدرتک الکتریک درگاهی است واحد برای دسترسی به اطلاعات، خدمات و محصولات نماينده انحصاري توزيع، فروش و خدمات پس از فروش لوازم برقی میدیا، کریر ،توشیبا و تک الکتریک در ايران با امکانات پیشرفته و فناوری های جدید. یکی از امکانات کاربردی این وب سایت، سیستم مدیریت محتوا با انعطاف پذیری بسیار بالا و پیکربندی چند لایه است که امکان توسعه و مدیریت بخشهای مختلف را بصورتی پیشرفته و قابل انطباق با نیازهای این برند فراهم آورده است. همچنین کلیه امکانات و ویژگیهای وب سایت اختصاصی سازی بوده و می توان نوع معرفی و عرضه اطلاعات و استراتژی های محتوایی را کاملا متناسب با نیاز این صنعت سفارشی سازی نمود. وب سایت به صورت ریسپانسیو طراحی شده و مجهز به معماری بانک اطلاعاتی یکپارچه ای است که مهمترین ویژگی آن، سهولت دسترسی به اطلاعات به لحاظ دسته بندی های متناسب مطالب می باشد. بخش ها و امکانات عمومی این وب سایت عبارتند از: مدیریت محتوای صفحات وب سایت،عضویت در سایت، امکان تعریف انواع گروه های کاربری و نقش های مدیریتی، امکان مدیریت محصولات با تعیین دسته بندی و زیردسته بندی های متنوع تا 3سطح، مدیریت خدمات پس از فروش، اخبار و مقالات، سوالات متداول، جستجوی پیشرفته.

طراحی و پیاده سازی سامانه فروشگاهی بدرتک الکتریک

شرکت بدرتک الکتریک بعنوان نماینده انحصاری سیستم های تهویه مطبوع معتبر، با ایجاد پرتال فروشگاهی خود این هدف را دنبال نموده که مشتریان به‌آسانی به محصول موردنظر خود دسترسی داشته باشند تا رضایتمندی ایشان همواره تامین شود. در مسیر نیل به هدف این برند محبوب با ایشان همراه شدیم و سامانه فروش محصولات بدرتک را بر بستر فروشگاه آنلاین داده پرداز راه اندازی نمودیم. ویژگی خاصی که این سامانه داراست، سیستم دسته بندی کالاها و محصولات آن است که با پیچیدگی و ظرافت خاصی طراحی شده است. فروشگاه اینترنتی بدرتک، سایت رسمی فروش اینترنتی محصولات معتبر جهانی همچون اسپلیت های مایدیا، کریر، کولرهای گازی توشیبا، و محصولات برقی تک الکتریک می باشد. کاربران از طریق فروشگاه اینترنتی بدرتک می توانند تمامی گروه محصولات مایدیا، کریر و ... را با ضمانت نامه معتبر بدرتک الکتریک سفارش دهند.

پشتیبانی و نگهداری وب سایت و فروشگاه

سازمان هایی که به دنبال تداوم کیفیت سیستم های نرم افزاری خود هستند، ضرورت پشتیبانی از نرم افزار و سیستم های وابسته به آن را به خوبی می دانند. این نیاز مهم را مهندسین فناوری اطلاعات و متخصصین دوآپس در مشتریان درک نموده تا پشتیبانی و نگهداری سیستم ها به موقع و اصولی انجام شود. داده پرداز به موازات طراحی سامانه های نرم افزاری بدرتک، خدمات پشتیبانی و نگهداری نیز با SLA مشخص ارائه نموده است؛ در طی فرایند توسعه و پشتیبانی زیرساخت نرم افزاری به این شرکت بزرگ کمک کردیم تا پروسۀ تحویل، استقرار، توسعه، امنیت و نگهداری همۀ سیستم ها را با معماری خدمات میکروسرویس بدست آورند و در نتیجه اهداف تجاری این شرکت طی این فرایند محقق گردد.

برای موفقیت اقدام کنید

اگر مأموریت دارید تا تأثیر بگذارید، ما مفتخریم به شما کمک کنیم و درباره فرآیند پیاده‌سازی یک پروژه اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.