طراحی و پیاده سازی نسخه اندروید اپ مسابقه کتابخوانی

جشنواره کتاب خوانی رضوی از جمله مسابقات کتاب خوانی است که با عنایت امام رضا علیه سلام توانسته با رویکردها و قالب های جدید و متنوع، مخاطبان قابل توجهی را به سمت خود جذب کند. این جشنواره به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور هرسال برگزار می شود؛ در دهمین دوره از جشنواره مذکور، نسخه اندروید اپلیکیشن مسابقه کتاب خوانــی با هدف گسترش معارف و فرهنگ رضوی، در دسترس پذیر کردن جشنواره برای عموم، تسریع در فرایند برگزاری مسابقه و همچنین داوری آثار طراحی و پیاده سازی شد. فرایند شرکت در مسابقه در اپلیکیشن به ساده ترین شکل ممکن صورت می گیرد. به این صورت که ابتدا کاربرعضو اپلیکیشن شده و پس از تکمیل اطلاعات خود در پروفایل، می تواند مسابقات را مشاهده و منابع آن را دریافت و نهایتا در مسابقه شرکت کند. یکی از قابلیت های این اپلیکیشن، امکان شرکت در مسابقات به صورت خانوادگی می باشد که جذابیت آن را دوچندان می کند. تکنولوژی استفاده شده در طراحی و توسعه اپ، React Native بوده و طراحی آن نیز به صورت ریسپانسیو انجام شده است.

طراحی و پیاده سازی نسخه IOS اپ مسابقه کتابخوانی

جشنواره کتاب خوانی رضوی از جمله مسابقات کتاب خوانی است که با عنایت امام رضا علیه سلام توانسته با رویکردها و قالب های جدید و متنوع، مخاطبان قابل توجهی را به سمت خود جذب کند. این جشنواره به همت نهاد کتابخانه های عمومی کشور هرسال برگزار می شود؛ در دهمین دوره از جشنواره مذکور، نسخه IOS اپلیکیشن مسابقه کتاب خوانــی با هدف گسترش معارف و فرهنگ رضوی، در دسترس پذیر کردن جشنواره برای عموم، تسریع در فرایند برگزاری مسابقه و همچنین داوری آثار طراحی و پیاده سازی شد. فرایند شرکت در مسابقه در اپلیکیشن به ساده ترین شکل ممکن صورت می گیرد. به این صورت که ابتدا کاربرعضو اپلیکیشن شده و پس از تکمیل اطلاعات خود در پروفایل، می تواند مسابقات را مشاهده و منابع آن را دریافت و نهایتا در مسابقه شرکت کند. یکی از قابلیت های این اپلیکیشن، امکان شرکت در مسابقات به صورت خانوادگی می باشد که جذابیت آن را دوچندان می کند. تکنولوژی استفاده شده در طراحی و توسعه اپ، React Native بوده و طراحی آن نیز به صورت ریسپانسیو انجام شده است.

طراحی و پیاده سازی نسخه PWA اپ مسابقه کتابخوانی

اپلیکیشن مسابقه کتاب خوانــی در نسخه PWA نیز طراحی و توسعه یافته تا در صفحه اصلی کاربر قرار بگیرد و بتوانند به صورت آفلاین نیز از اپ استفاده کنند؛ فرایند شرکت در مسابقه نیز در این نسخه به این صورت است که ابتدا کاربرعضو اپلیکیشن شده و پس از تکمیل اطلاعات خود در پروفایل، می تواند مسابقات را مشاهده و منابع آن را دریافت و نهایتا در مسابقه شرکت کند. یکی از قابلیت های این اپلیکیشن، امکان شرکت در مسابقات به صورت خانوادگی می باشد که جذابیت آن را دوچندان می کند. تکنولوژی استفاده شده در طراحی و توسعه اپ، React Native بوده و طراحی آن نیز به صورت ریسپانسیو انجام شده است.

پشتیبانی و نگهداری اپ مسابقه کتابخوانی

برنامه های کاربردی موبایل امروزه برای اهداف زیادی به کار گرفته می شوند؛ نظیر بازی و سرگرمی، شبکه‌های اجتماعی ، مسابقه، و حتی برای کسب‌وکار. متوسط زمانی که هر کاربر در یک اپلیکیشن روزانه صرف میکند، 120 دقیقه است. این زمان برای اپلیکیشن هایی است که کارایی و عملکرد مناسب را داشته باشند. از ویژگی های اساسی که یک اپ باید داشته باشد، طراحی ساده و کاربرپسند، حجم مناسب ، امنیت و پشتیبانی و نگهداری بهینه آن است که تمام اینها در کنار هم کاربر را راضی نگه میدارد؛ شرکت داده پرداز با تخصص در طراحی و توسعه اپلیکیشن های موبایل در پلتفرم های متفاوت، ابتدا نیازمندیهای جامعه هدف را شناسایی، تدوین و مستند کرده و نهایتا اپ موبایل را بر اساس جزئیات و با عملکرد بالا بر پلتفرم های مختلف منتشر کرده و خدمات پشتیبانی و نگهداری به بهترین شکل ممکن ارائه می دهد.

برای موفقیت اقدام کنید

اگر مأموریت دارید تا تأثیر بگذارید، ما مفتخریم به شما کمک کنیم و درباره فرآیند پیاده‌سازی یک پروژه اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.