طراحی و توسعه وب‌سایت اطلاع رسانی درنامهر

وب سایت اطلاع رسانی درنامهر(ارایه کننده خدمات و محصولات کنترل، اتوماسیون صنعتی و سیستم‌های کنترل دیزل ژنراتور ) درگاهی است واحد برای دسترسی به اطلاعات، خدمات و محصولات این شرکت با امکانات پیشرفته و فناوری های جدید. یکی از امکانات کاربردی این وب سایت، سیستم مدیریت محتوا با انعطاف پذیری بسیار بالا و پیکربندی چند لایه است که امکان توسعه و مدیریت بخشهای مختلف را بصورتی پیشرفته و قابل انطباق با نیازهای این برند فراهم آورده است. همچنین کلیه امکانات و ویژگیهای وب سایت اختصاصی سازی بوده و می توان نوع معرفی و عرضه اطلاعات و استراتژی های محتوایی را کاملا متناسب با نیاز این صنعت سفارشی سازی نمود. وب سایت به صورت ریسپانسیو طراحی شده و مجهز به معماری بانک اطلاعاتی یکپارچه ای است که مهمترین ویژگی آن، سهولت دسترسی به اطلاعات به لحاظ دسته بندی های متناسب مطالب می باشد. بخش ها و امکانات عمومی این وب سایت عبارتند از: مدیریت محتوای صفحات وب سایت،ثبت نام و عضویت، امکان تعریف انواع گروه های کاربری و نقش های مدیریتی، امکان مدیریت محصولات با تعیین دسته بندی و زیردسته بندی های متنوع تا 3سطح، اخبار و مقالات، گفتگوی آنلاین،جستجوی پیشرفته، باشگاه مشتریان، جستجوی پیشرفته و ....

طراحی و توسعه پرتال آزمون درنامهر

شرکت درنامهر به عنوان یکی از فعال ترین شرکتهای حوزه کنترل و اتوماسیون صنعتی، به منظور گسترش کاربرد محصولات ارائه شده و همچنین ارتقا سطح علمی مصرف کنندگان اقدام به راه اندازی "پرتال آزمون آنلاین" تحت نظارت دپارتمان آموزش خود نموده است. با استفاده از بخش ادمین ، دوره های آموزشی در وب سایت ایجاد می شوند تا کاربر بتواند نسبت به مشاهده دوره ها ، ثبت نام و شرکت در آزمون اقدام کند. تعریف سوال و پاسخ ها نیز از طریق بخش ادمین صورت میگیرد و کلیۀ اقدامات برای مدیریت سوالات از طریق این بخش قابل انجام خواهد بود؛ با این اقدام کاربر در وب سایت، با انتخاب دورۀ آموزشی موردنظر، به بخش آزمون وارد شده، سوالات را مشاهده و پاسخ می دهد. فرایند مدیریت آزمون بسیار ساده و در عین حال حرفه ای است؛ کافی ست کاربر ادمین ابتدا دوره های آموزشی را تعریف کند، سپس با انتخاب گزینه تعریف آزمون جدید، آن را به دوره های تعریف شده تخصیص دهد. از ویژگی های مهمی که این بخش دارد، این است که کاربر ادمین می تواند برای هر دوره آموزشی، چندین آزمون تعریف نماید. همچنین سوالات با استفاده از الگوریتم تصادفی(رندوم) در آزمون ها نمایش داده می شوند.

پشتیبانی و نگهداری سامانه های نرم افزاری درنامهر

سازمان هایی که به دنبال تداوم کیفیت سیستم های نرم افزاری خود هستند، ضرورت پشتیبانی از نرم افزار و سیستم های وابسته به آن را به خوبی می دانند. این نیاز مهم را مهندسین فناوری اطلاعات و متخصصین دوآپس در مشتریان درک نموده تا پشتیبانی و نگهداری سیستم ها به موقع و اصولی انجام شود. داده پرداز به موازات طراحی سامانه های نرم افزاری درناصنعت مهر، خدمات پشتیبانی و نگهداری نیز با SLA مشخص ارائه نموده است؛ در طی فرایند توسعه و پشتیبانی زیرساخت نرم افزاری به این شرکت کمک کردیم تا پروسۀ تحویل، استقرار، توسعه، امنیت و نگهداری همۀ سیستم ها را با معماری خدمات میکروسرویس بدست آورند و در نتیجه اهداف تجاری این شرکت طی این فرایند محقق گردد.

طراحی و توسعه پرتال فروشگاهی درنامهر

شرکت درناصنعت مهر به عنوان ارائه دهندۀ خدمات و محصولات کنترل، اتوماسیون صنعتی و سیستم‌های کنترل دیزل ژنراتور با استفاده از پرتال فروشگاهی این هدف را دنبال نموده تا امکان دسترسی راحت‌تر مشتریان را به محصولات و خدمات خود تامین کند. در مسیر نیل به هدف این شرکت با ایشان همراه شدیم و سامانه فروشگاهی درنامهر را بر بستر فروشگاه آنلاین داده پرداز راه اندازی نمودیم. ویژگی خاصی که این پرتال داراست، سادگی فرایند سفارش و خرید محصول است که با ظرافت خاصی طراحی شده است. کاربران از طریق فروشگاه اینترنتی درنامهرمی توانند محصول موردنظر خود را به راحتی یافته و آن را سفارش دهند؛ همچنین امکان دانلود کاتالوگ محصول به تفکیک فراهم می باشد.

برای موفقیت اقدام کنید

اگر مأموریت دارید تا تأثیر بگذارید، ما مفتخریم به شما کمک کنیم و درباره فرآیند پیاده‌سازی یک پروژه اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.