طراحی و توسعه سامانه جامع فروشگاه آنلاین

خوگر برند محبوب صنعت مبلمان و دکوراسیون با ایجاد شبکه‌ای سیستماتیک این هدف را دنبال می نمود که عرضه‌کنندگان کالا و ارائه‌کنندگان خدمات به‌آسانی با مخاطبان و مصرف‌کنندگان خود ارتباط مؤثر و دوسویه برقرار نمایند. در مسیر نیل به اهداف بزرگ این برند محبوب با ایشان همراه شدیم و سامانه جامع فروشگاهی را بر بستر فروشگاه آنلاین داده پرداز راه اندازی نمودیم. خوگرترکیبی است از یک فروشگاه بزرگ اینترنتی محصولات حوزه مبلمان که عرضه‌کنندگان این محصولات می‌توانند با استفاده از امکانات آن محصولات خود را به بازار عرضه کرده و به فروش برسانند. خوگر یک شبکه اجتماعی تخصصی ست که پروفایل و صفحات آن به‌وسیله خود مشارکت‌کنندگان ایجاد، مدیریت و بروزرسانی می‌شود. امکانات متنوع سامانه همچون مشاهده، مقایسه، انتخاب و خریداری کالای مبلمان و دکوراسیون از برندهای مختلف در طول سال ها همکاری توسعه داده شده اند. نمایش اطلاعات تماس، توضیح در خصوص فعالیت‌ها، ایجاد گالری‌های متعدد برای نمایش پروژه‌ها، امکان دنبال شدن و دنبال کردن فعالیت‌ها، دریافت نظرات و سؤالات مخاطبان و امکان پاسخگویی از طریق این فضا و امکان ارسال لینک تصاویر با پست الکترونیک یا از طریق اپلیکیشن های متداول موبایل، برخی از امکانات این پلتفرم حرفه ای می باشند. ویژگی خاصی که این سامانه داراست، سیستم دسته بندی کالاها و محصولات آن است که با پیچیدگی و ظرافت خاصی طراحی شده است.

طراحی و پیاده‌سازی برنامه موبایل سامانه خوگر

یکی دیگر از زیرساختهای فنی ایجاد شده در سامانه فروش آنلاین خوگر ، طراحی و پیاده سازی اپلیکیشن موبایل در نسخه Android و Ios می باشد. کاربر برای استفاده از امکانات اپ لازم است ابتدا ثبت نام و سپس لاگین کند؛ به این صورت که با وارد کردن شماره موبایل خود، یک کد فعالسازی به صورت پیامک دریافت می کند و با ورود این کد می تواند وارد برنامه شود. با ورود به اپلیکیشن امکانات بسیاری در اختیار خواهد داشت از جمله جستجوی محصولات با فیلترینگ ، دسترسی به آخرین محصولات، دسترسی به محبوب ترین محصولات، لیست پروژه های انجام شده، متخصصین صنعت مبلمان و ....

پشتیبانی و نگهداری سامانه جامع

سازمان هایی که به دنبال تداوم کیفیت سیستم های نرم افزاری خود هستند، ضرورت پشتیبانی از نرم افزار و سیستم های وابسته به آن را به خوبی می دانند. این نیاز مهم را مهندسین فناوری اطلاعات و متخصصین دوآپس در مشتریان درک نموده تا پشتیبانی و نگهداری سیستم ها به موقع و اصولی انجام شود. داده پرداز به موازات طراحی سامانه فروشگاهی خوگر، خدمات پشتیبانی و نگهداری با SLA مشخص ارائه نموده است؛ در طی فرایند توسعه و پشتیبانی نرم افزار به این سازمان بزرگ کمک کردیم تا پروسۀ تحویل، استقرار، توسعه، امنیت و نگهداری همۀ سیستم ها را با معماری خدمات میکروسرویس بدست آورند و در نتیجه اهداف تجاری سازمان طی این فرایند محقق گردد.

برای موفقیت اقدام کنید

اگر مأموریت دارید تا تأثیر بگذارید، ما مفتخریم به شما کمک کنیم و درباره فرآیند پیاده‌سازی یک پروژه اطلاعات بیشتری در اختیار شما بگذاریم.